Gifteringer i gult gull 585 med hamret overflate - SE121GU35
Produsent: Espeland
Varenummer: SE121GU35
Leveringsdato Leveringstid 8-10 dager
Gravering Callisto
Gravering Dione
Gravering Luna
Gravering Triton
Gravering Tellus
Standard plassering av symbol er
etter teksten, hvis ikke annet er
oppgitt. Skriv i graveringsteksten hvor symbolet skal plasseres.
Standard er bak teksten (hvis ikke annet er oppgitt.)
Symbol er del av graveringen.
Velg skrifttype.
Symbol hjerte
Symbol dobbelthjerte
Symbol amorhjerte
Symbol evighet
Med alle gifteringer følger en eske.
Hvis du vil ha mer eksklusiv eske kan du velge den her.
gifteringeske
Profilen er lav og mykt avrundet, noe som gir en behagelig passform for daglig bruk og gjør dem enkle å bære gjennom hele livet. Med en bredde på 3,5 mm og en tykkelse på 1,6 mm oppleves ringene balanserte på hånden: markerte nok til å synes, men lette og komfortable i bruk. Som gifteringer for par er de utformet med samme uttrykk i begge ringene, slik at dere får et helhetlig og elegant sett til vielse og hverdag.
Produktspesifikasjoner
Attribute name Attribute value
Produktnr SE121GU35
Materiale Gull
Gull kvalitet 14/585 karat gull
Gull farge
Overflate Mønstret
Bredde 3,5 mm
Tykkelse 1.6 mm
Produktspesifikasjoner
Attribute name Attribute value
Produktnr SE121GU35
Materiale Gull
Gull farge
Overflate Mønstret
Bredde 3,5 mm
Tykkelse 1.6 mm